Berit Skaug, leder

Telefon: 75 55 50 15 / 99 25 36 25

E-post: berit.skaug@bodo.kommune.no 

Ansvarsområder: Bystyret og formannskapet. Faglig leder for politisk sekretariat, budsjett-, økonomi- og personalansvar.
 


Benedikte Kosmo Underland

Telefon: 75 55 50 14 / 90 67 44 47

E-post: bku@bodo.kommune.no

Ansvarsområder: Samfunnsutvalget, råd for rus og psykisk helse, flerkulturelt råd, koordinering av ordførers post og kalender, planlegging av representasjon og arrangementer, internasjonal koordinator, vennskapsbyer, årsmelding for Bodø kommune, redaktøransvar for politikk-nettsidene.
 


Joacim Ekrem Johansen

Telefon: 75 55 50 13 / 91 35 07 13

E-post: joacim.ekrem.johansen@bodo.kommune.no

Ansvarsområder: Velferdsutvalget, organisasjonsutvalget, eldrerådet, Trepartssamarbeidet, politiråd, TV-aksjonen, delegeringsreglement, nettsider for politikk, borgerlig vigsel.
 


Svein Inge Johansen

Telefon: 75 55 50 17 / 90 74 59 53

E-post: svein.inge.johansen@bodo.kommune.no

Ansvarsområder: Plan- og miljøutvalget, klagenemnda, råd for personer med funksjonsnedsettelse, prosjektleder for valg, veterankontakt.
 


Ragnhild Edvardsen, nærmiljøleder for kommunedelsutvalgene på Tverlandet og i Saltstraumen.

Telefon: 75 55 79 10 / 91 17 26 22

E-post: ragnhild.edvardsen@bodo.kommune.no 
 


Susanne Estensen, nærmiljøleder for kommunedelsutvalget i Skjerstad.

Telefon: 99 36 08 75

E-post: Susanne.Estensen@bodo.kommune.no 
 


Ivan Pareli Sommerseth Henningsen, nærmiljøleder for kommunedelsutvalgene på Kjerringøy og Nordsia og i Væran.

Telefon: 97 02 59 23

E-post: Ivan.henningsen@bodo.kommune.no