75 55 50 00

Du er her:

Ansatte Næring- og Utviklingsavdelingen

Velkommen til Nærings- og utviklingsavdelingen.


Her finner du oversikt over ansatte i Nærings-og utviklingsavdelingen.

Ansatte Næring og utviklingsavdelingen

Navn Titel E-post Telefon
Arne Opheim Samferdselssjef Arne.Opheim@bodo.kommune.no 75 55 51 07
412 63 720
Bror Myrvang Prosjektleder bror.myrvang@bodo.kommune.no 75 55 51 10
481 74 683
Carina Dreyer Salater Prosjektleder carina.dreyer.salater@bodo.kommune.no 934 30 090
Dagrun Bergli Rådgiver Dagrun.Bergli@bodo.kommune.no 75 55 48 12
Daniel Bjarmann Simonsen Prosjektleder daniel.bjarmann.simonsen@bodo.kommune.no 75 55 51 75
992 29 008
Bjørn Tore Olsen Leder Plan og Samfunn bjorn.tore.olsen2@bodo.kommune.no 75 55 51 01
98 68 76 11
Finn Skagen Saksbehandler Finn.Erik.Skagen@bodo.kommune.no 75 55 44 94
970 36 419
Grete Kristoffersen Utviklingsdirektør gk@bodo.kommune.no 75 55 51 09
415 48 541
Gøran Raade-Andersen Folkehelsekoprdinator Goran.RaadeAndersen@bodo.kommune.no 75 55 51 19
Heidi Thommesen Næringssjef heidi.thommesen@bodo.kommune.no 976 20 979
Jan Wasmuth

Klima- og miljøvernsjef

jan.wasmuth@bodo.kommune.no

75 55 51 14

Jannike Ramsvik Prosjektleder jannike.ramsvik@bodo.kommune.no 75 55 51 05
416 33 464
Karoline Nilssen Trainee  karoline.nilssen@bodo.kommune.no 75 55 51 02
Kathrine Steinvik Konsulent kathrine.steinvik@bodo.kommune.no 75 55 51 04
959 33 392
Knut Valberg Landbrukssjef Knut.Valberg@bodo.kommune.no 75 55 44 95
Lise Henriette Rånes Boligkoordinator lise.henriette.ranes@bodo.kommune.no 958 85 794
Kyrre Didriksen Prosjektleder Kyrre.Didriksen@bodo.kommune.no 75 55 51 15
990 38 110
Majvi Schjødt Konsulent majvi.schjodt@bodo.kommune.no 75 55 51 16
Mona Lindal Prosjektleder ml@bodo.kommune.no 75 55 51 11
901 17 465

Reidar H Skogli

Rådgiver/Prosjektleder Reidar.H.Skogli@bodo.kommune.no 75 55 51 03

Thor Arne Nesje

Skogbrukssjef Thor.Arne.Nesje@bodo.kommune.no 75 55 44 92
976 36 290
Thor Arne Tobiassen Seniorrådgiver Thor.Arne.Tobiassen@bodo.kommune.no 75 55 51 18
913 99 143
Tomas Lønsetteig Prosjektleder tomas.lonsetteig@bodo.kommune.no  416 17 758
Yngve Fløttkjær Fagkonsulent landbruk Yngve.Flottkjaer@bodo.kommune.no 75 55 48 11
414 66 204